Yet another statistics module (2.1.1) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Fields
se: Giettit

en: Languages
se: Gielat
