Yet another statistics module (2.1.1) - en to ur translation catalogue (25 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: List
ur: فہرست

en: Language
ur: زبان

en: Comments
ur: تبصرے

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Size
ur: حجم

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Views
ur: ویوز

en: Access
ur: رسائی

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: User
ur: صارف

en: Active
ur: فعال

en: Roles
ur: رولز

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Languages
ur: زبانیں

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
