Yet another statistics module (2.1.2) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Language
af: Taal

en: Comments
af: Kommentaar

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Size
af: Grootte

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Statistics
af: Statistieke

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Never
af: Nooit

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers

en: Languages
af: Tale

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Reports
af: Verslae
