Yet another statistics module (2.1.2) - en to az translation catalogue (57 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Language
az: Dil

en: Comments
az: Şərhlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Size
az: Ölçü

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Summary
az: Xülasə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Access
az: İcazə

en: Filename
az: Fayl adı

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Statistics
az: Statistika

en: User
az: İstifadəçi

en: Files
az: Fayllar

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Taxonomy terms
az: Taksanomiya terminləri

en: Never
az: Heç vaxt

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Fields
az: Sahələr

en: Count
az: Say

en: Nodes
az: Materiallar

en: Domain
az: Domen

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Role
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Languages
az: Dillər

en: Entity
az: Entiti

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Enabled modules
az: Aktiv modullar

en: Menus
az: Menyular

en: Extension
az: Əlavə

en: Node count
az: Nod sayı

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Permanent
az: Daimi

en: Temporary
az: Müvəqqəti

en: Entities
az: Entitilər

en: Image styles
az: Şəkil üslubları

en: Temporary files
az: Müvəqqəti fayllar

en: files
az: fayllar

en: Entity types
az: Varlıq növləri

en: Media types
az: Media növləri
