Yet another statistics module (2.1.2) - en to bg translation catalogue (41 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Language
bg: Език

en: Comments
bg: Коментари

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Size
bg: Размер

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Summary
bg: Обзор

en: Views
bg: Изгледи

en: Filename
bg: Име на файла

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Updated
bg: Обновено

en: Total
bg: Общо

en: Statistics
bg: Статистики

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Taxonomy terms
bg: Термин на таксономията

en: Never
bg: Никога

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Count
bg: Брой

en: Media
bg: Медия

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Languages
bg: Езици

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Menus
bg: Менюта

en: Reports
bg: Доклади

en: Image styles
bg: Размери на изображения

en: Temporary files
bg: Временни файлове
