Yet another statistics module (2.1.2) - en to da translation catalogue (71 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Groups
da: Grupper

en: Group
da: Gruppe

en: Author
da: Forfatter

en: List
da: Vis

en: Language
da: Sprog

en: Comments
da: Kommentarer

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Size
da: Størrelse

en: None
da: Ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Summary
da: Resumé

en: Access
da: Adgang

en: Filename
da: Filnavn

en: Vocabularies
da: Ordforråd

en: Updated
da: Opdateret

en: Last month
da: Seneste måned

en: Total
da: I alt

en: Statistics
da: Statistik

en: User
da: Bruger

en: Files
da: Filer

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Active
da: Aktiv

en: Taxonomy terms
da: Taksonomitermer

en: Never
da: Aldrig

en: Roles
da: Roller

en: Published
da: Udgivet

en: Fields
da: Felter

en: Count
da: Antal

en: Nodes
da: Indhold

en: Domain
da: Domæne

en: Members
da: Medlemmer

en: My groups
da: Mine grupper

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Role
da: Rolle

en: Users
da: Brugere

en: No groups found.
da: Ingen grupper fundet.

en: Languages
da: Sprog

en: Today
da: I dag

en: Blocked
da: Blokeret

en: Percentage
da: Procent

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Webforms
da: Webformularer

en: Enabled modules
da: Aktive moduler

en: Menus
da: Menuer

en: Extension
da: Udvidelse

en: Active users
da: Aktive brugere

en: Node count
da: Antal indholdselementer

en: Reports
da: Rapporter

en: Registered
da: Oprettet

en: Entity type
da: Entity-type

en: Authenticated
da: Registreret

en: Webform submissions
da: Indsendte webforms

en: Last week
da: Seneste uge

en: Last year
da: Seneste år

en: Temporary
da: Midlertidig

en: My content
da: Mit indhold

en: Group types
da: Gruppetyper

en: New users
da: Nye brugere

en: Blocked users
da: Blokerede brugere

en: Image styles
da: Billedformater

en: Temporary files
da: Midlertidige filer

en: Custom blocks
da: Brugerdefinerede blokke

en: files
da: filer

en: Entity types
da: Enheds typer

en: Custom block types
da: Brugerdefinerede bloktyper

en: Media types
da: Medietyper
