Yet another statistics module (2.1.2) - en to eo translation catalogue (38 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Language
eo: Lingvo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Size
eo: Grandeco

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Views
eo: Vidoj

en: Access
eo: Atingo

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Statistics
eo: Statistiko

en: User
eo: Uzanto

en: Files
eo: Dosieroj

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Never
eo: Neniam

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Fields
eo: Kampoj

en: Count
eo: Kalkulo

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Blocked
eo: Blokita

en: Menus
eo: Menuoj

en: Reports
eo: Raportoj

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Image styles
eo: Bildaj stiloj
