Yet another statistics module (2.1.2) - en to eu translation catalogue (62 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Size
eu: Tamaina

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Summary
eu: Laburpena

en: Views
eu: Bistak

en: Access
eu: Atzipena

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Taxonomy terms
eu: Taxonomia terminoak

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Count
eu: Zenbatu

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Domain
eu: Domeinua

en: Members
eu: Kideak

en: My groups
eu: Nire taldeak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Role
eu: Rol

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Today
eu: Gaur

en: Entity
eu: Entitatea

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Enabled modules
eu: Gaitutako moduluak

en: Menus
eu: Menuak

en: Extension
eu: Luzapena

en: Active users
eu: Erabiltzaile aktiboak

en: Node count
eu: Nodo kopurua

en: Reports
eu: Txostenak

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Webform submissions
eu: Webform bidalketak

en: Permanent
eu: Behin betikoa

en: Temporary
eu: Behin-behinekia

en: Group types
eu: Talde motak

en: Blocked users
eu: Erabiltzaile blokeatuak

en: Image styles
eu: Irudiaren tankera

en: Temporary files
eu: Aldi baterako fitxategiak

en: statistics
eu: estatistikak

en: Custom block types
eu: Egokitutako bloke motak
