Yet another statistics module (2.1.2) - en to fy translation catalogue (11 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: Language
fy: Taal

en: Comments
fy: Reaksjes

en: None
fy: Gjin

en: Settings
fy: Ynstellings

en: User
fy: Brûker

en: Active
fy: Aktyf

en: Users
fy: Brûkers

en: Languages
fy: Talen

en: Today
fy: Hjoed
