Yet another statistics module (2.1.2) - en to gl translation catalogue (62 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Language
gl: Idioma

en: Comments
gl: Comentarios

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Size
gl: Tamaño

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Summary
gl: Resumo

en: Views
gl: Vistas

en: Access
gl: Acceso

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Updated
gl: Actualizado

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: User
gl: Usuario/a

en: Files
gl: Ficheiros

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Taxonomy terms
gl: Termos de taxonomía

en: Never
gl: Nunca

en: Published
gl: Publicado

en: Fields
gl: Campos

en: Count
gl: Contar

en: Nodes
gl: Nodos

en: Media
gl: Medios

en: Domain
gl: Dominio

en: Members
gl: Membros

en: My groups
gl: Os meus grupos

en: Configuration
gl: Configuración

en: Role
gl: Rol

en: Users
gl: Usuarios

en: Languages
gl: Idiomas

en: Today
gl: Hoxe

en: Entity
gl: Entidade

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Enabled modules
gl: Módulos activos

en: Menus
gl: Menús

en: Extension
gl: Extensión

en: Active users
gl: Usuarios/as activos/as

en: Node count
gl: Conteo de nodos

en: Reports
gl: Informes

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Webform submissions
gl: Envíos dos formularios

en: Permanent
gl: Permanente

en: Temporary
gl: Temporal

en: Group types
gl: Tipos de grupo

en: Blocked users
gl: Usuarios rotos

en: Entities
gl: Entidades

en: Image styles
gl: Estilos de imaxe

en: Temporary files
gl: Arquivos temporais

en: statistics
gl: estatísticas
