Yet another statistics module (2.1.2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Summary
de: Zämefassig

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Taxonomy terms
de: Taxonimie-Begriffe

en: Media
de: Medium

en: Domain
de: Domäne

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Role
de: Rolle

en: Today
de: Hüt
