Yet another statistics module (2.1.2) - en to kk translation catalogue (32 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Language
kk: Тіл

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Size
kk: Көлем

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Statistics
kk: Статистика

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Never
kk: Ешқашан

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Fields
kk: Өрістер

en: Count
kk: Саны

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Languages
kk: Тілдер

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Node count
kk: Материалдардың саны

en: Reports
kk: Есептер
