Yet another statistics module (2.1.2) - en to mk translation catalogue (12 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Comments
mk: Коментари

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Settings
mk: Поставки

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Users
mk: Корисници

en: Menus
mk: Менија
