Yet another statistics module (2.1.2) - en to mn translation catalogue (35 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Language
mn: Хэл

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Size
mn: Хэмжээ

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Access
mn: Хандалт

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Last month
mn: Сүүлийн сар

en: Statistics
mn: Статистик

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Files
mn: Файлууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Domain
mn: Домэйн

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Reports
mn: Тайлангууд
