Yet another statistics module (2.1.2) - en to ne translation catalogue (34 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Language
ne: भाषा

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Size
ne: आकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Media
ne: मिडिया

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Today
ne: आज

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: Menus
ne: मेनु

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: Temporary files
ne: अस्थायी फाईलस्हरु
