Yet another statistics module (2.1.2) - en to oc translation catalogue (54 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Language
oc: Lenga

en: Comments
oc: Comentaris

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Size
oc: Talha

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Summary
oc: Resumit

en: Views
oc: Vistas

en: Access
oc: Accès

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: User
oc: Utilizaire

en: Files
oc: Fichièrs

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Taxonomy terms
oc: Tèrmes de taxonomia

en: Never
oc: Pas jamai

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: Fields
oc: Camps

en: Count
oc: Descompte

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Media
oc: Mèdia

en: Domain
oc: Domeni

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Role
oc: Ròtle

en: Users
oc: Utilizaires

en: Languages
oc: Lengas

en: Today
oc: Uèi

en: Entity
oc: Entitat

en: Blocked
oc: Blocat

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Menus
oc: Menús

en: Node count
oc: Comptage dels nosèls

en: Reports
oc: Rapòrts

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Temporary
oc: Temporari

en: Entities
oc: Entitats

en: Image styles
oc: Estils d'imatges

en: Temporary files
oc: Fichièrs temporaris

en: Custom blocks
oc: Blòts personalizats
