Yet another statistics module (2.1.2) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Language
os: Æвзаг

en: Comments
os: Комментари

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Size
os: Ас

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Filename
os: Файлы ном

en: Vocabularies
os: Дзырдуæттæ
