Yet another statistics module (2.1.2) - en to ps translation catalogue (36 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Language
ps: ژبه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Size
ps: كچه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Summary
ps: لنډیز

en: Views
ps: ليدنې

en: Access
ps: لاس رسی

en: Vocabularies
ps: قاموسونه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Statistics
ps: احسائيه

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Never
ps: هيڅکله

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Count
ps: شمیر

en: Media
ps: رسنۍ

en: Configuration
ps: سازول

en: Role
ps: ونډه

en: Users
ps: غړي

en: Today
ps: نن

en: Menus
ps: غورنۍ

en: Reports
ps: راپورونه

en: Permanent
ps: دايمي

en: Temporary
ps: لنډمهاله

en: Temporary files
ps: لنډمهاله دوتنې
