Yet another statistics module (2.1.2) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Language
si: භාෂාව

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Count
si: එකතුව

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Languages
si: භාෂා

en: Reports
si: වාර්තා
