Yet another statistics module (2.1.2) - en to sk translation catalogue (66 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Language
sk: Jazyk

en: Comments
sk: Komentáre

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Size
sk: Veľkosť

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Access
sk: Prístup

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Total
sk: Celkom

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: User
sk: Používateľ

en: Files
sk: Súbory

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Taxonomy terms
sk: Termíny taxonómie

en: Never
sk: Nikdy

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Fields
sk: Polia

en: Count
sk: Počet

en: Nodes
sk: Uzly

en: Media
sk: Médiá

en: Domain
sk: Doména

en: Members
sk: Členovia

en: My groups
sk: Moje skupiny

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Users
sk: Používatelia

en: Languages
sk: Jazyky

en: Today
sk: Dnes

en: Entity
sk: Entita

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Percentage
sk: Percent

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Webforms
sk: Webformuláre

en: Menus
sk: Menu

en: Extension
sk: Rozšírenie

en: Active users
sk: Aktívni používatelia

en: Node count
sk: Počet uzlov

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: Group types
sk: Typy skupiny

en: Blocked users
sk: Blokovaní používatelia

en: Entities
sk: Entity

en: Image styles
sk: Štýly obrázkov

en: Temporary files
sk: Dočasné súbory

en: Entity types
sk: Typy entít

en: Custom block types
sk: Typy vlastných blokov

en: Media types
sk: Typy médií
