Yet another statistics module (2.1.2) - en to sl translation catalogue (41 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Language
sl: Jezik

en: Comments
sl: Komentarji

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Size
sl: Velikost

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Summary
sl: Povzetek

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Statistics
sl: Statistika

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: Never
sl: Nikoli

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Count
sl: Število

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Domain
sl: Domena

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Users
sl: Uporabniki

en: Languages
sl: Jeziki

en: Today
sl: Danes

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Menus
sl: Meniji

en: Active users
sl: Aktivni uporabniki

en: Node count
sl: Število vozlišč

en: Reports
sl: Poročila
