Yet another statistics module (2.1.2) - en to sq translation catalogue (30 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Language
sq: Gjuha

en: Comments
sq: Komente

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Size
sq: Madhësia

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Statistics
sq: Statistikat

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Count
sq: Numri

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Users
sq: Përdorues

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Menus
sq: Menutë

en: Reports
sq: Raportet

en: statistics
sq: statistikat
