Yet another statistics module (2.1.2) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Language
sr: Језик

en: Size
sr: Величина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Total
sr: Укупно

en: User
sr: Корисник

en: Files
sr: Фајлови

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Role
sr: Улога

en: Languages
sr: Језици

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Enabled modules
sr: Укључени модули

en: Reports
sr: Извештаји

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Entities
sr: Ентитети
