Yet another statistics module (2.1.2) - en to uk translation catalogue (86 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Content
uk: Вміст

en: Groups
uk: Групи

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Language
uk: Мова

en: Comments
uk: Коментарі

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Size
uk: Розмір

en: None
uk: Немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: Summary
uk: Резюме

en: Views
uk: Види

en: Access
uk: Доступ

en: Filename
uk: Назва файла

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Updated
uk: Оновлено

en: Last month
uk: Останній місяць

en: Total
uk: Всього

en: Statistics
uk: Статистика

en: User
uk: Користувач

en: Files
uk: Файли

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Taxonomy terms
uk: Терміни таксономії

en: Never
uk: Ніколи

en: Roles
uk: Ролі

en: Published
uk: Опубліковано

en: Fields
uk: Поля

en: Count
uk: Лічильник

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Media
uk: Медіа

en: Domain
uk: Домен

en: Members
uk: Учасники

en: My groups
uk: Мої групи

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Role
uk: Роль

en: Users
uk: Користувачі

en: No groups found.
uk: Групи не знайдені.

en: Languages
uk: Мови

en: Today
uk: Сьогодні

en: Entity
uk: Сутність

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: My files
uk: Мої файли

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Unpublished nodes
uk: Неопубліковані матеріали

en: Webforms
uk: Вебформи

en: Enabled modules
uk: Увімкнені модулі

en: Menus
uk: Меню

en: Extension
uk: Розширення

en: Active users
uk: Активні користувачі

en: Node count
uk: Кількість матеріалів

en: Reports
uk: Звіти

en: Registered
uk: Зареєстрований

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Authenticated
uk: Авторизований

en: Webform submissions
uk: Надсилання з вебформи

en: Last week
uk: Останній тиждень

en: Last year
uk: Останній рік

en: Permanent
uk: Постійно

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: Group types
uk: Типи матеріалів групи

en: Contents
uk: Вміст

en: New users
uk: Нові користувачі

en: Blocked users
uk: Блоковані користувачі

en: Entities
uk: Сутності

en: Image styles
uk: Стилі зображень

en: Temporary files
uk: Тимчасові файли

en: statistics
uk: статистика

en: Custom blocks
uk: Власні блоки

en: files
uk: файли

en: Entity types
uk: Типи сутностей

en: Entity bundles
uk: Пакети сутностей

en: Total size
uk: Загальний розмір

en: Custom block types
uk: Власні типи блоків

en: Media types
uk: Типи медіа

en: Cards
uk: Картки

en: Paragraph types
uk: Типи абзаців

en: Yes! Another statistics module.
uk: Так! Ще один модуль статистики.
