Yet another statistics module (2.1.3) - en to be translation catalogue (54 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Language
be: Мова

en: Comments
be: Каментары

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Size
be: Памер

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Access
be: Доступ

en: Filename
be: Назва файла

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Updated
be: Абноўлена

en: Statistics
be: Статыстыка

en: User
be: Карыстальнік

en: Files
be: Файлы

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Taxonomy terms
be: Тэрміны таксаноміі

en: Never
be: Ніколі

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Fields
be: Палі

en: Count
be: Колькасць

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Media
be: Мультымедыя

en: Domain
be: Дамен

en: Configuration
be: Налады

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Languages
be: Мовы

en: Today
be: Сёння

en: Entity
be: Сутнасць

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Enabled modules
be: Усталяваныя модулі

en: Menus
be: Меню

en: Node count
be: Падлік вузлоў

en: Reports
be: Справаздачы

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Image styles
be: Стылі выяваў

en: Temporary files
be: Часовыя файлы

en: statistics
be: статыстыка

en: Custom blocks
be: Уласныя блокі

en: Custom block types
be: Тыпы ўласных блокаў
