Yet another statistics module (2.1.3) - en to bs translation catalogue (32 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Language
bs: Jezik

en: Comments
bs: Komentari

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Size
bs: Veličina

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Statistics
bs: Statistika

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Fields
bs: Polja

en: Members
bs: Članovi

en: My groups
bs: Moje grupe

en: Role
bs: Uloga

en: Users
bs: Korisnici

en: No groups found.
bs: Nema pronađenh grupa.

en: Languages
bs: Jezici

en: Today
bs: Danas

en: Blocked
bs: Blokiran
