Yet another statistics module (2.1.3) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Total
ga: Iomlán

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Today
ga: Inniu
