Yet another statistics module (2.1.3) - en to he translation catalogue (68 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Content
he: תוכן

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Language
he: שפה

en: Comments
he: תגובות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Size
he: גודל

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Summary
he: תקציר

en: Views
he: היבטים

en: Access
he: הרשאות גישה

en: Filename
he: שם קובץ

en: Vocabularies
he: מילונים

en: Updated
he: עודכן

en: Last month
he: בחודש האחרון

en: Total
he: סך הכל

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: User
he: משתמש

en: Files
he: קבצים

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Taxonomy terms
he: סיווגים

en: Never
he: אף פעם

en: Roles
he: תפקידים

en: Published
he: מפורסם

en: Fields
he: שדות

en: Count
he: כמות

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Media
he: מדיה

en: Domain
he: דומיין

en: Members
he: חברים

en: My groups
he: הקבוצות שלי

en: Configuration
he: הגדרות

en: Role
he: תפקיד

en: Users
he: חברי האתר

en: No groups found.
he: לא נמצאו קבוצות.

en: Languages
he: שפות

en: Today
he: היום

en: Entity
he: יישות

en: Blocked
he: חסום

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Enabled modules
he: מודולים פעילים

en: Menus
he: תפריטים

en: Extension
he: הרחבה

en: Active users
he: משתמשים פעילים

en: Node count
he: ספירת פריטי תוכן (nodes)

en: Reports
he: דוחות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Webform submissions
he: הגשות של טופסי Webform

en: Last year
he: בשנה האחרונה

en: Permanent
he: קבוע

en: Temporary
he: זמני

en: My content
he: התוכן שלי

en: Group types
he: סוגי קבוצות

en: Blocked users
he: משתמשים חסומים

en: Entities
he: ישויות

en: Image styles
he: סגנונות תמונה

en: Temporary files
he: קבצים זמניים

en: Custom block types
he: סוגי בלוקים מותאמים אישית
