Yet another statistics module (2.1.3) - en to lt translation catalogue (68 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Language
lt: Kalba

en: Comments
lt: Komentarai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Size
lt: Dydis

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Summary
lt: Įžanga

en: Views
lt: Vaizdai

en: Access
lt: Priėjimas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Last month
lt: Praeitą mėnesį

en: Total
lt: Iš viso

en: Statistics
lt: Statistika

en: User
lt: Narys

en: Files
lt: Failai

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: Never
lt: Niekada

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Count
lt: Skaičius

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Domain
lt: Domenas

en: Members
lt: Nariai

en: My groups
lt: Mano grupės

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Role
lt: Rolė

en: Users
lt: Nariai

en: Languages
lt: Kalbos

en: Today
lt: Šiandien

en: Entity
lt: Esybė

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: My files
lt: Mano failai

en: Percentage
lt: Procentas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Webforms
lt: Webformos

en: Enabled modules
lt: Įjungti moduliai

en: Menus
lt: Meniu

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Active users
lt: Aktyvūs nariai

en: Node count
lt: Mazgų kiekis

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Last year
lt: Praeitais metais

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina

en: Group types
lt: Grupės tipas

en: New users
lt: Nauji nariai

en: Blocked users
lt: Užblokuoti nariai

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: Temporary files
lt: Laikini failai

en: Media types
lt: Medijos tipai

en: Yes! Another statistics module.
lt: Taip! Dar vienas statistikos modulis.
