Yet another statistics module (2.1.3) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Language
mg: Teny

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Reports
mg: Tatitra
