Yet another statistics module (2.1.3) - en to ms translation catalogue (46 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Content
ms: Kandungan

en: Groups
ms: Kumpulan-kumpulan

en: Group
ms: Kumpulan

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: List
ms: Senarai

en: Language
ms: Bahasa

en: Comments
ms: Komen-komen

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Content types
ms: Jenis-jenis kandungan

en: Size
ms: Saiz

en: None
ms: Tiada

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Access
ms: Capaian

en: Filename
ms: Nama fail

en: Vocabularies
ms: Perbendaharaan kata

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Statistics
ms: Statistik

en: User
ms: Pengguna

en: Files
ms: Fail

en: Created
ms: Diciptakan

en: All
ms: Semua

en: Active
ms: Aktif

en: Taxonomy terms
ms: Istilah-istilah taksonomi

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Roles
ms: Peranan

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Count
ms: Bilangan

en: Nodes
ms: Nod-nod

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Role
ms: Peranan

en: Users
ms: Pengguna-pengguna

en: Languages
ms: Bahasa-bahasa

en: Today
ms: Hari ini

en: Blocked
ms: Disekat

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Menus
ms: Menu

en: Extension
ms: Sambungan

en: Node count
ms: Bilangan nod

en: Reports
ms: Laporan

en: Image styles
ms: Stail-stail imej

en: Temporary files
ms: Fail-fail sementara
