Yet another statistics module (2.1.3) - en to ru translation catalogue (88 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Content
ru: Содержимое

en: Groups
ru: Группы

en: Group
ru: Группа

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: List
ru: Список

en: Language
ru: Язык

en: Comments
ru: Комментарии

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Size
ru: Размер

en: None
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Summary
ru: Сводка

en: Views
ru: Представление

en: Access
ru: Доступ

en: Filename
ru: Имя файла

en: Vocabularies
ru: Словари

en: Updated
ru: Обновлено

en: Last month
ru: Последний месяц

en: Total
ru: Итого

en: Statistics
ru: Статистика

en: User
ru: Пользователь

en: Files
ru: Файлы

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Active
ru: Активно

en: Taxonomy terms
ru: Термины таксономии

en: Never
ru: Никогда

en: Roles
ru: Роли

en: Published
ru: Опубликовано

en: Fields
ru: Поля

en: Count
ru: Количество

en: Nodes
ru: Материалы

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Domain
ru: Домен

en: Members
ru: Участники

en: My groups
ru: Группы

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Role
ru: Роль

en: Users
ru: Пользователи

en: No groups found.
ru: Группы не найдены.

en: Languages
ru: Языки

en: Today
ru: Сегодня

en: Entity
ru: Сущность

en: Blocked
ru: Заблокировано

en: My files
ru: Мои файлы

en: Percentage
ru: Процент

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Unpublished nodes
ru: Материалы, снятые с публикации

en: Published nodes
ru: Опубликованные материалы

en: Webforms
ru: Веб-формы

en: Enabled modules
ru: Включённые модули

en: Menus
ru: Меню

en: Extension
ru: Расширение

en: Active users
ru: Активные пользователи

en: Node count
ru: Количество материалов

en: Reports
ru: Отчёты

en: Registered
ru: Зарегистрированные

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Authenticated
ru: Аутентификация

en: Block style
ru: Стиль блока

en: Webform submissions
ru: Отправленные формы

en: Last week
ru: Последняя неделя

en: Last year
ru: Последний год

en: Permanent
ru: Постоянный

en: Temporary
ru: Временный

en: No data found.
ru: Данные не найдены.

en: My content
ru: Мои публикации

en: Group types
ru: Типы материалов группы

en: New users
ru: Новые пользователи

en: Blocked users
ru: Блокированный пользователь

en: Entities
ru: Сущности

en: Image styles
ru: Стили изображения

en: Temporary files
ru: Временные файлы

en: statistics
ru: статистика

en: Custom blocks
ru: Пользовательские блоки

en: files
ru: файлы

en: Entity types
ru: Типы сущностей

en: Entity bundles
ru: Типы сущностей

en: Total size
ru: Общий размер

en: Custom block types
ru: Типы пользовательского блока

en: Media types
ru: Типы медиа

en: Paragraph types
ru: Типы параграфов

en: New files
ru: Новые файлы
