Yet another statistics module (2.1.3) - en to sv translation catalogue (75 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Language
sv: Språk

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Size
sv: Storlek

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Views
sv: Vyer

en: Access
sv: Åtkomst

en: Filename
sv: Filnamn

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Last month
sv: Förra månaden

en: Total
sv: Totalt

en: Statistics
sv: Statistik

en: User
sv: Användare

en: Files
sv: Filer

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Active
sv: Aktiv

en: Taxonomy terms
sv: Taxonomitermer

en: Never
sv: Aldrig

en: Roles
sv: Roller

en: Published
sv: Publicerad

en: Fields
sv: Fält

en: Count
sv: Antal

en: Nodes
sv: Noder

en: Domain
sv: Domän

en: Members
sv: Medlemmar

en: My groups
sv: Mina grupper

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Role
sv: Roll

en: Users
sv: Användare

en: No groups found.
sv: Inga grupper hittades.

en: Languages
sv: Språk

en: Today
sv: Idag

en: Entity
sv: Objekt

en: Blocked
sv: Spärrad

en: Percentage
sv: Procent

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Webforms
sv: Webbformulär

en: Enabled modules
sv: Aktiverade moduler

en: Menus
sv: Menyer

en: Extension
sv: Filändelse

en: Active users
sv: Aktiva användare

en: Node count
sv: Antal noder

en: Reports
sv: Rapporter

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Authenticated
sv: Inloggad

en: Last week
sv: Förra veckan

en: Last year
sv: Förra året

en: Temporary
sv: Temporär

en: No data found.
sv: Ingen data funnen.

en: Group types
sv: Grupptyper

en: New users
sv: Nya användare

en: Blocked users
sv: Spärrade användare

en: Entities
sv: Objekt

en: Image styles
sv: Bildstilar

en: Temporary files
sv: Temporära filer

en: statistics
sv: statistik

en: Custom blocks
sv: Anpassade block

en: files
sv: filer

en: Entity types
sv: Entitetstyp

en: Custom block types
sv: Anpassade blocktyper

en: Media types
sv: Typer av media

en: Paragraph types
sv: Paragraftyper
