Yet another statistics module (2.1.3) - en to th translation catalogue (27 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Views
th: ดู

en: Access
th: การเข้าถึง

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Statistics
th: สถิติ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Taxonomy terms
th: แง่อนุกรมวิธาน

en: Never
th: ไม่เคย

en: Count
th: จำนวน

en: Media
th: สื่อ

en: Domain
th: โดเมน

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Menus
th: เมนู

en: Reports
th: รายงานสถานะ

en: Permanent
th: ถาวร

en: Temporary
th: ชั่วคราว

en: Image styles
th: ลักษณะรูปภาพ
