Yet another statistics module (2.1.3) - en to ug translation catalogue (29 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Languages
ug: تىل

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Reports
ug: دوكلات

en: Image styles
ug: رەسىم تۈرلىرى

en: statistics
ug: سىتاتىستىكا
