Yet another statistics module (2.1.4) - en to el translation catalogue (61 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Language
el: Γλώσσα

en: Comments
el: Σχόλια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Size
el: Μέγεθος

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Summary
el: Περίληψη

en: Access
el: Πρόσβαση

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: User
el: Χρήστης

en: Files
el: Αρχεία

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Taxonomy terms
el: Όροι ταξινόμησης

en: Never
el: Ποτέ

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Media
el: Μέσα

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Role
el: Ρόλος

en: Users
el: Χρήστες

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Today
el: Σήμερα

en: Entity
el: Οντότητα

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Percentage
el: Ποσοστό

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Webforms
el: Webform

en: Enabled modules
el: Ενεργοποιημένες μονάδες

en: Menus
el: Μενού

en: Extension
el: Επέκταση

en: Active users
el: Ενεργοί χρήστες

en: Node count
el: Μετρητής κόμβων

en: Reports
el: Αναφορές

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Permanent
el: Μόνιμο

en: Temporary
el: Προσωρινό

en: My content
el: Η ύλη μου

en: Entities
el: Οντότητες

en: Image styles
el: Στυλ εικόνων

en: Temporary files
el: Προσωρινά αρχεία

en: Custom block types
el: Τύποι προσαρμοσμένου μπλοκ
