Yet another statistics module (2.1.4) - en to es translation catalogue (79 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Content
es: Contenido

en: Groups
es: Grupos

en: Group
es: Grupo

en: Type
es: Tipo

en: Author
es: Autor

en: List
es: Listado

en: Language
es: Idioma

en: Comments
es: Comentarios

en: Yes
es: Sí

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Size
es: Tamaño

en: None
es: Ninguno

en: Settings
es: Configuración

en: Summary
es: Resumen

en: Views
es: Vistas

en: Access
es: Acceso

en: Filename
es: Nombre de archivo

en: Vocabularies
es: Vocabularios

en: Updated
es: Actualizado

en: Last month
es: El mes pasado

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Files
es: Archivos

en: Created
es: Creado

en: All
es: Todo(s)

en: Active
es: Activo

en: Taxonomy terms
es: Términos de taxonomía

en: Never
es: Nunca

en: Published
es: Publicado

en: Fields
es: Campos

en: Count
es: Número

en: Nodes
es: Nodos

en: Media
es: Multimedia

en: Domain
es: Dominio

en: Members
es: Miembros

en: My groups
es: Mis grupos

en: Configuration
es: Configuración

en: Role
es: Rol

en: Users
es: Usuarios

en: No groups found.
es: No se encontraron grupos.

en: Languages
es: Idiomas

en: Today
es: Hoy

en: Entity
es: Entidad

en: Blocked
es: Bloqueado

en: My files
es: Mis archivos

en: Percentage
es: Porcentaje

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Unpublished nodes
es: Nodos sin publicar

en: Enabled modules
es: Módulos activados

en: Menus
es: Menús

en: Extension
es: Extensión

en: Active users
es: Usuarios activos

en: Node count
es: Cantidad de nodos

en: Reports
es: Informes

en: Registered
es: Registrado

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Authenticated
es: Registrado

en: Block style
es: Estilo del bloque

en: Webform submissions
es: Envíos de formulario web

en: Last week
es: la semana pasada

en: Last year
es: El año pasado

en: Permanent
es: Permanente

en: Temporary
es: Temporal

en: My content
es: Mi contenido

en: Group types
es: Tipos de grupo

en: New users
es: Usuarios nuevos

en: Blocked users
es: Usuarios bloqueados

en: Entities
es: Entidades

en: Image styles
es: Estilos de imagen

en: Temporary files
es: Archivos temporales

en: statistics
es: estadísticas

en: Custom blocks
es: Bloques personalizados

en: files
es: archivos

en: Entity types
es: Tipos de entidad

en: Entity bundles
es: Conjuntos de entidades

en: Custom block types
es: Tipos de bloques personalizados

en: Media types
es: Tipos multimedia

en: Paragraph types
es: Tipos de Paragraph
