Yet another statistics module (2.1.4) - en to gu translation catalogue (34 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Language
gu: ભાષા

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Size
gu: માપ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Never
gu: કદી નહી

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Today
gu: આજે

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Enabled modules
gu: સક્રિય મોડ્યુલો

en: Reports
gu: અહેવાલો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Image styles
gu: ચિત્ર શૈલીઓ

en: Temporary files
gu: કામચલાઉ ફાઈલો
