Yet another statistics module (2.1.4) - en to hy translation catalogue (42 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Language
hy: Լեզու

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Never
hy: Երբեք

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Count
hy: քանակ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Role
hy: Դեր

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Today
hy: Այսօր

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Enabled modules
hy: Միացված մոդուլներ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Temporary files
hy: Ժամանակավոր ֆայլեր
