Yet another statistics module (2.1.4) - en to km translation catalogue (44 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Language
km: ភាសា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Size
km: ទំហំ

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Taxonomy terms
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Never
km: កុំ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Count
km: រាប់

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Domain
km: ដែន

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Languages
km: ភាសា

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Node count
km: ចំនួន​ថ្នាំង

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: Image styles
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Temporary files
km: ឯកសារ​បណ្តោះ​អាសន្ន
