Yet another statistics module (2.1.4) - en to lv translation catalogue (64 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Comments
lv: Komentāri

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Size
lv: Izmērs

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Last month
lv: Pēdējais mēnesis

en: Total
lv: Kopā

en: Statistics
lv: Statistika

en: User
lv: Lietotājs

en: Files
lv: Faili

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: Never
lv: Nekad

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Fields
lv: Lauki

en: Count
lv: Skaits

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Media
lv: Multivide

en: Domain
lv: Domēns

en: Members
lv: Dalībnieki

en: My groups
lv: Manas grupas

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Role
lv: Loma

en: Users
lv: Lietotāji

en: No groups found.
lv: Grupas nav atrastas.

en: Languages
lv: Valodas

en: Today
lv: Šodien

en: Entity
lv: Entītija

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Webforms
lv: Webformas

en: Enabled modules
lv: Iespējotie moduļi

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Active users
lv: Aktīvie lietotāji

en: Node count
lv: Mezglu skaits

en: Reports
lv: Atskaites

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Webform submissions
lv: Tīmekļa veidlapas iesniegumi

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: Image styles
lv: Attēlu stili

en: Temporary files
lv: Pagaidu faili

en: statistics
lv: statistika
