Yet another statistics module (2.1.4) - en to mr translation catalogue (38 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Groups
mr: समुह

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: List
mr: यादी

en: Language
mr: भाषा

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Size
mr: आकार

en: None
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Views
mr: याद्या

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Updated
mr: सुधारित

en: Last month
mr: शेवटचा महिना

en: Total
mr: एकूण

en: User
mr: सदस्य

en: Files
mr: फाईल्स

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: My groups
mr: माझे समुह

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Languages
mr: भाषा

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Menus
mr: मेनूज

en: Reports
mr: अहवाल

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
