Yet another statistics module (2.1.4) - en to nn translation catalogue (33 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Language
nn: Språk

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Summary
nn: Samandrag

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Never
nn: Aldri

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Fields
nn: Felt

en: My groups
nn: Mine grupper

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Role
nn: Rolle

en: Users
nn: Brukarar

en: Languages
nn: Språk

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Menus
nn: Menyar

en: Reports
nn: Rapportar
