Yet another statistics module (2.1.4) - en to pt translation catalogue (75 entries)

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: Groups
pt: Grupos

en: Group
pt: Grupo

en: Type
pt: Tipo

en: Author
pt: Autor

en: List
pt: Lista

en: Language
pt: Idioma

en: Comments
pt: Comentários

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Size
pt: Tamanho

en: None
pt: Nenhum

en: Settings
pt: Configurações

en: Summary
pt: Resumo

en: Access
pt: Acesso

en: Filename
pt: Nome do arquivo

en: Vocabularies
pt: Vocabulários

en: Updated
pt: Atualizado

en: Last month
pt: Último mês

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: User
pt: Usuário

en: Files
pt: Arquivos

en: Created
pt: Criado

en: All
pt: Tudo

en: Active
pt: Ativo

en: Taxonomy terms
pt: Termos de taxonomia

en: Never
pt: Nunca

en: Roles
pt: Papéis

en: Published
pt: Publicado

en: Fields
pt: Campos

en: Count
pt: Contar

en: Media
pt: Mídia

en: Domain
pt: Domínio

en: Members
pt: Membros

en: My groups
pt: Meus grupos

en: Configuration
pt: Configurações

en: Role
pt: Papel

en: Users
pt: Usuários

en: No groups found.
pt: Nenhum grupo encontrado.

en: Languages
pt: Idiomas

en: Today
pt: Hoje

en: Entity
pt: Entidade

en: Blocked
pt: Bloqueado

en: My files
pt: Meus arquivos

en: Percentage
pt: Porcentagem

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Enabled modules
pt: Módulos habilitados

en: Extension
pt: Extensão

en: Active users
pt: Usuários ativos

en: Node count
pt: Total de nodes

en: Reports
pt: Relatórios

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Authenticated
pt: Autenticado

en: Webform submissions
pt: Submissões do webform

en: Last week
pt: Semana passada

en: Last year
pt: Ano passado

en: Permanent
pt: Permanente

en: Temporary
pt: Temporário

en: My content
pt: Meu conteúdo

en: Group types
pt: Tipos de grupo

en: Contents
pt: Conteúdos

en: New users
pt: Novos usuários

en: Blocked users
pt: Usuários bloqueados

en: Entities
pt: Entidades

en: Image styles
pt: Estilos de imagens

en: Temporary files
pt: Arquivos temporários

en: statistics
pt: estatísticas

en: Custom blocks
pt: Blocos personalizados

en: files
pt: arquivos

en: Entity types
pt: Tipos de entidade

en: Custom block types
pt: Tipos de blocos personalizados

en: Media types
pt: Tipos de mídia

en: Paragraph types
pt: Tipos de Parágrafos
