Yet another statistics module (2.1.4) - en to ro translation catalogue (62 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Content
ro: Conținut

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Listă

en: Language
ro: Limba

en: Comments
ro: Comentarii

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Size
ro: Mărime

en: None
ro: Nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Summary
ro: Sumar

en: Views
ro: Vizualizări

en: Access
ro: Acces

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: Updated
ro: Actualizat

en: Last month
ro: Ultima lună

en: Statistics
ro: Statistici

en: User
ro: Utilizator

en: Files
ro: Fișiere

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Taxonomy terms
ro: Termenii taxonomiei

en: Never
ro: Niciodată

en: Roles
ro: Roluri

en: Published
ro: Publicat

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Count
ro: Contor

en: Nodes
ro: Noduri

en: Domain
ro: Domeniu

en: Members
ro: Membri

en: Configuration
ro: Configurație

en: Role
ro: Rol

en: Users
ro: Utilizatori

en: Languages
ro: Limbi

en: Today
ro: Azi

en: Entity
ro: Entitate

en: Blocked
ro: Blocat

en: Percentage
ro: Procentaj

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Enabled modules
ro: Module activate

en: Menus
ro: Meniuri

en: Extension
ro: Extensie

en: Node count
ro: Contor noduri

en: Reports
ro: Rapoarte

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Temporary
ro: Temporar

en: Group types
ro: Tipuri de grupuri

en: Entities
ro: Entități

en: Image styles
ro: Stiluri de imagine

en: Temporary files
ro: Fișiere temporare

en: files
ro: fișiere

en: Entity types
ro: Tipuri de entități

en: Custom block types
ro: Tipuri de bloc personalizate

en: Media types
ro: Tipuri de fișiere media
