Yes! Another statistics module (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Comments
jv: Komèntar

en: Size
jv: Ukuran

en: None
jv: Nihil

en: Views
jv: View

en: Statistics
jv: Statistik

en: Active
jv: Aktif

en: Count
jv: Jumlah

en: Nodes
jv: Node

en: Role
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Blocks
jv: Blok

en: Menus
jv: Menu
