Yes! Another statistics module (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (29 entries)

en: Status
es: Estado

en: Groups
es: Grupos

en: Group
es: Grupo

en: Type
es: Tipo

en: Comments
es: Comentarios

en: Size
es: Tamaño

en: None
es: Ninguno

en: Views
es: Vistas

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Files
es: Archivos

en: Active
es: Activo

en: Count
es: Número

en: Nodes
es: Nodos

en: Terms
es: Términos

en: Members
es: Miembros

en: My groups
es: Mis grupos

en: Role
es: Rol

en: Users
es: Usuarios

en: Entity
es: Entidad

en: Blocked
es: Bloqueado

en: Blocks
es: Bloques

en: Menus
es: Menús

en: Extension
es: Extensión

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Permanent
es: Permanente

en: Temporary
es: Temporal

en: Entities
es: Entidades

en: statistics
es: estadísticas

en: Entity types
es: Tipos de entidad
