Yes! another statistics module (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Comments
fi: Kommentit

en: Size
fi: Koko

en: None
fi: Ei mitään

en: Views
fi: Näkymät

en: Total
fi: Yhteensä

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Files
fi: Tiedostot

en: Active
fi: Voimassa

en: Count
fi: Laskuri

en: Nodes
fi: Solmut

en: Terms
fi: Termit

en: Members
fi: Jäsenet

en: My groups
fi: Omat ryhmät

en: Role
fi: Rooli

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Blocked
fi: Suljettu

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Menus
fi: Valikot

en: Extension
fi: Tiedostopääte

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Permanent
fi: Pysyvä

en: Temporary
fi: Tilapäinen

en: Entities
fi: Entiteetit

en: statistics
fi: tilastot

en: Entity types
fi: Entiteettityypit
