Yes! Another statistics module (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Comments
nl: Reacties

en: Size
nl: Grootte

en: None
nl: Geen

en: Views
nl: Overzichten

en: Total
nl: Totaal

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Files
nl: Bestanden

en: Active
nl: Actief

en: Count
nl: Aantal

en: Terms
nl: Termen

en: Members
nl: Leden

en: My groups
nl: Mijn groepen

en: Role
nl: Rol

en: Users
nl: Gebruikers

en: Entity
nl: Entiteit

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Blocks
nl: Blokken

en: Menus
nl: Menu's

en: Extension
nl: Extensie

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: Contents
nl: Inhoud

en: Entities
nl: Entiteiten

en: Entity types
nl: Entiteitstypen
