Yes! Another statistics module (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Comments
oc: Comentaris

en: Size
oc: Talha

en: None
oc: Pas cap

en: Views
oc: Vistas

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Files
oc: Fichièrs

en: Active
oc: Actiu

en: Count
oc: Descompte

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Terms
oc: Tèrmes

en: Role
oc: Ròtle

en: Users
oc: Utilizaires

en: Entity
oc: Entitat

en: Blocked
oc: Blocat

en: Blocks
oc: Blòts

en: Menus
oc: Menús

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Temporary
oc: Temporari

en: Entities
oc: Entitats
